نتایج جستجو برای عبارت :

حیوان مکار

از امروز به هدف بهتر شدن احوالاتم، نیت می‌کنم که مطالعات اسلامی و قرآنی‌ام را بالاتر ببرم. فکر می‌کنم این راهکاری‌ست که برای خودم معمولا جواب داده و برای دیگران هم دیده‌ام که اثر داشته.
باشد که نتیجه دهد!
[خودمانیم، دلیل دیگری هم دارد، آن هم لجبازی با شیطان مکار.]
روزی دم یک روباه در حادثه‌ای قطع شد. روباه‌های گروه پرسیدند دم‌ات چه شد؟
چون روباه‌ها از نسلی مکار می‌باشند، گفت خودم قطع‌اش کردم
گفتند چرا؟ این که بسیار بداست و معلوم می‌شود.
روباه گفت: خیر! حالا آزادم و سبک.
 احساس راحتی می‌کنم! وقتی راه می‌روم فکر می‌کنم که دارم پرواز می‌کنم.
ادامه مطلب

سیاست داخلی .نماینده ای که قبل از انتخاب کلی وعده و وعید میده و بعد انتخاب زالو میشه...
سیاست خارجی. کشوریکه برای چپاول اولش از کشور دیگه حمایت میکنه و بعد زالو میشه...
در روابط شخصی بین افراد هم فت و فراوون هممون دیدیم...

چیزی نتونسم براتون بذارم اخه هنین الانشم دزدکی اومدم
بلداتون پر از مهر و صفا و صمیمبت باشه
فال حافظ من ابن دراومو که قدر زندگیتو بدون..قدر لحظلتو بدون..
از ادماب دورو و مکار دوری کن...با اونا هم صحبت نشو..
به گذشته فکر نکن...
غم و غصه ارو فرلموش کن و غصه چیزی که گذشته ارو نخور...
امبدوارن فالتون خوب باشه...
اگه قابل میدونین فالتونو بگین دورهن فیض ببرین...
نظرات آزاده عشقولیا...
شبتون بخیررررررر..♥♥
ماه مدرسه
ماه مدرسه و بچه های خندونبوی نم بارون توی خیابون
ماه مدرسه، فصل پاییز،با دفترهای نو و تمیز
یاد لبخند معلم های مهربون،بابای مدرسه پرکار و خندون
شوق دیدن دوست‌های قدیمی،همکلاسی‌های خوب و صمیمی
خوندن دعا تو صف صبحگاه،انجام نرمش با کسالت و آه
نشستن پشت نیمکت چوبی،یاد چرت های اول صبحی
یاد بیداری شبه امتحان،غرر غرر و تشر‌های مامان
گاهی یک تشویق شیرین،گرفتن کارت هزار آفرین
یاد شعرهای زیاد و بسیار،قصه زاغ و روباه مکار 
یاد شیطنت ته ک
مکر زنان
از قدیم مرسوم بوده که زنان را موجوداتی مکار و حیله گر می شناختند. و در هر آشوب و بلوایی رد پایی از زن را دنبال می کردند.
اما این نکته چقدر صحت دارد؟
ریشه اصلی این تفکر از کجا نشأت می گیرد؟
چه مراجع و منابعی این قضیه را تأیید کرده اند؟
نظر دین در این باره چیست؟
؟
؟
؟
ادامه دارد....
من مثل شب های گذشته خواب خوشبختی ندیدم، متاسفم. کنار هم بودن یک رویا نبود، یک انتخاب بود از جانب شما، متاسفم که من نبودم. دو روز پیش وقتی هوا در حال تاریک شدن بود روباه مکار مزرعه آمد کنارم لب رودخونه نشست و گفت: انسان ها دو جوراند. ادمهای که بد اند و حیله خوب بودن بلدند و ادمهای که خوب اند و از خوب بودنشون ناراحت اند. گاهی می توان تاسف جوجه گنجشکی خورد که بعد از اولین پرواز، باد شدید امد و به صخره خورد. من بادِ بودم که مقصر شناخته شد! و شما صخره ا
هو
اگر احیانا صاحب کمالی از این علوم غریبه داند ، بدان التفات ننماید و اگر به ظهور آورد ، بگوید که این چیز از علوم غریبه است نه کرامت تا سبب هدایت خلق الله باشد نه سبب ضلالت. و اگر نعوذبالله من ذلک ، کسی از علوم غریبه چیزی داند ، در لباس کرامت ظاهر کند ملبّس [فریب کار و مکار] باشد و ملبّس از جنود ابلیس است. شنوده باشی که بعضی از هنود [هندی ها] در هوا می پرند بلی این معنی ، ممکن است از غیر طایفهٔ اهل الله ، بدان سبب که حالا در این زمان ، بسیار جوکیان
رفتارهای متفاوتی در بازار بورس وجود دارد که هر کدام ویژگی‌های خاص خود را دارد، در این مقاله می‌خواهیم در مورد مفهوم خارپشت در بازار بورس صحبت کنیم، مفهومی که می‌تواند بازار پیچیده‌ی بورس را برای شما به بازاری بسیار ساده و قابل‌درک تبدیل کند.

اما قبل از آنکه به شما این موارد را توضیح دهیم که بهتر تشخیص دهید در بازار بورس خارپشت هستید و یا روباه باید ابتدا با خصوصیات و ویژگی‌های رفتاری هر یک از این حیوانات آشنا شوید.
آیزایا برلین در رسا
از اول که بنویسم می شه گفت توطئه این روباه مکار و گربه نره همه علیه سنگ و سبویی ها بوده و هست.
همسر خواهر اولی هنوز بعد از سه روز نتوانسته به خانه اش برگردد چون نه ماشینی هست و نه مترویی و نه اتوبوسی. و به عنوان خبرنگار میدانی گزارش های شهر جنگ زده را به سایر اعضا می رساند.
روز اول آشوب ها نوک سیاه سرویس مدرسه نداشت و ششمی مامور شده بود که او را از مسیر چهار راه سرباز تا خانه پیاده وار بیاورد و بماند که با چه زجری خودش را به نوک سیاه رسانده است این
بسم الله 
دسته کلیدم یک علی بن ابی طالب سبز بود که از آن فروشگاه خروجی بین الحرمین روبروی حرم حضرت عباس علیه السلام خریده بودم . دسته کلیدهایی با نامه ائمه معصومین، چهار تا خریدم و خودم یا علی اش را برداشتم .
بعدها از دستفروشی کنار خیابان یک فرشته مانند طلایی خریدم که روی بال هایش شیشه هایی شبیه یاقوت سرخ بود ، با حالتی شبیه رقاص های باله ایستاده بود و تمام بدنش انگار با الماس پوشیده شده بود ، وصلش کردم به یا علی ! 
تناقض عجیبی بود . دلم نمی آمد
خلوت گزیدگان
ماییم و اشک دیده و سودای عشق یاروز بارگاه بخشش جرمش امیدوار پوشیده نیست زیور مهر از لقای دوست روز الست لطف مزیدش شد آشکار
گر رهروی به ملک یقین در طریق عشق پاینده باش که کار جهان نیست پایدار باید که در طریق طلب جمله جان شوی تا جان به پای دلبر جانان کنی نثار
گر سقف آستان جهانی شود خراب ما را غم فراق نگار است و درد یار
مجلس به بزم عشرت مستانه می رود از فیض جام و ساقی گلفام و گلعذار
ساقی به تیر غمزه مزن بر دل سبو ساغر به لطف باده بگرد
باطل جلوه دادن حق، بازی با کلمات و غبارآلود کردن فضا میدان بازی منافقان برای حق جلوه دادن خودشان است و تا زمانی که سطح آگاهی و مخصوصاً معنویّت جامعه برای تشخیص نور از تاریکی افزایش پیدا نکند، سخنان حق بساری در سینه صادقان و مؤمنان به امانت خواهد ماند.امیرالمؤمنین‌علی(علیه‌السلام)«اَلمنافقُ مَکورٌ مُضِرٌّ مُرتابٌ»(1)آدم منافق فردی است مکّار، حیله‌گر، زیان‌رسان و همیشه محل شک و اتّهام است.پاورقی1-فهرست‌غرر، ص ٣٩٤
پینوکیوی عزیز
راستش را بخواهی اولین نفری نبودی که در کنکاش مغزم برای پیدا کردن کسی که مورد خطاب نامه ام قرار میگیرد انتخاب شدی..
اما اقتضای این روزها
آدم ها
آدم هایی با جلد زیبای انسانیت و درونی مثل روباه مکار و گربه نره باعث انتخابت شد
خوب میشناسیشان نه؟
چند بار فریبشان را خوردی؟
الان با شنیدن نامشان چه حسی پیدا میکنی؟

ببینم..حال و روز دماغت چطور است..
بزرگ و بزرگ تر میشود؟
به شغل شریف دروغگویی مشغولی هنوز؟؟
شیرین ترین لحظه برای من وقتی تما
به دروازه‌بان‌ها فکر می‌کنم. به این چارچوب سه‌بر فلزی. فکر می‌کنم چه رازی است که دروازه‌بان‌ را از یک فوتبالیست ساده تبدیل می‌کند به کیاس‌ترین بازیکن زمین؟ کیاسی که البته درنهایت فریب هم خواهد خورد. توپ بارها و بارها از دستش دور می‌ماند و می‌چسبد به تور دروازه. این را خودش هم به‌طور غریزی می‌داند. امّا انگار او در یک موقعیت خاص بین خودویرانگریِ سیزیف‌ بودن و داشتن یک شغل امن، اولی را برگزیده. 
این چارچوب سه‌بر فلزی و این زمین سبز، ص
جملاتی زیبا ازحضرت علی علیه السلام

1. مردم را با لقب صدا نکنید.2. روزانه از خدا معذرت خواهی کنید.3. خدا را همیشه ناظر خود ببینید.4. لذت گناه را فانی و رنج آن را طولانی بدانید.5. بدون تحقیق قضاوت نکنید.6. اجازه ندهید نزد شما از کسی غیبت شود.7. صدقه دهید، چشم به جیب مردم ندوزید.8. شجاع باشید، مرگ یکبار به سراغتان می آید.9. سعی کنید بعد از خود، نام نیک بجای بگذارید.10. دین را زیاد سخت نگیرید.11. با علما و دانشمندان با عمل ارتباط برقرار کنید.12. انتقادپذیر با
1- “مرد زیر شلواری ” اثر دیوپیلکی
اگر داستان های ساده و زیرکانه را می پسندید ، کاپیتان زیرشلواری همان کتابی است که در جستجوی آن هستید.داستان در مورد دو پسربچه به نام های جورج و هارولد است که علاقمند به رسم کتاب های کمیک هستند و در مدرسه شان بخاطر مزه پرانی و شوخی های زننده معروفند. روزی مدیرشان آنها را با اعمال زور و تهدید گیر انداخت.برای مدتی آنها را به انجام کار سختی مجبور کرد . اما خیلی زود پسر ها راه فرار را پیدا کردند. مدیر را هیپنوتیزم کر
فیلم سینمایی پینوکیو با کیفیت 1080p & 720p & 480pنامزد دریافت 15 جایزه بین المللیژانر : فانتزیمحصول کشور ایتالیاتاریخ انتشار : 2019زبان : ایتالیاییزیرنویس فارسی: داردمدت زمان : 2 ساعتکیفیت : WEB-DLحجم : 2.2 گیگابایت + 1.1 گیگابایت + 581 مگابایتامتیاز : 6.5 از 10خلاصه داستان : اقتباسی دیگر از یک عروسک چوبی به نام پینوکیو که به زندگی واقعی میرسد. این فیلم درباره یک نجار پیر به نام ژپتو (روبرتو بنینی) است که یک عروسک چوبی به نام پینوکیو می سازد تا از تنهایی خلاص شود

أیْنَ قاصِمُ شَوکَةِ المُعتَدِینَ
کجاست در هم شکننده شوکت متجاوزان
[دعای ندبه]

**أللَّهُمَ عَجِّل لِوَلیکَ أَلفَرَج**

جملاتی زیبا ازحضرت علی علیه السلام

1. مردم را با لقب صدا نکنید.
2. روزانه از خدا معذرت خواهی کنید.
3. خدا را همیشه ناظر خود ببینید.
4. لذت گناه را فانی و رنج آن را طولانی بدانید.
5. بدون تحقیق قضاوت نکنید.
6. اجازه ندهید نزد شما از کسی غیبت شود.
7. صدقه دهید، چشم به جیب مردم ندوزید.
8. شجاع باشید، مرگ یکبار به سراغتان می آ
✳️قطعه ای زیبا از شاعر و ذاکر آل الله عالم جلیل القدر زنده یاد حاج شیخ حبیب اله عسکری مزینانی در باره انتخابات

سربلند است کشور ایران و ایرانی تبارجز در او فرهنگ عشق و خدمت و ایثار نیست
جرم ایرانی چه باشد نزد عُمّال ستمخواستار عزت است و برده نیست و خوار نیست
خواستند تا نوکر بیگانه باشد تا ابددیده اند اندر خورِ این ملت بیدار نیست
جنگ را تحمیل کردند تا زمینگیرش کنندشیر حق هر گز اسیرِ روبه مکار نیست
با نفاق داخلی و هجمه های خارجیدر نبرد است ه
رمان پروانگی یک پروانهدانلود رمان پروانگی یک پروانه اثر رز صورتی با فرمت های pdf ، اندروید، آیفون و جاوا با ویرایش جدید و لینک مستقیم
تا آمدم لذت ته تغاری بودن را ببرم، جا ماندم میان راه، نه اولی نه آخری، وسط، و من تا به امروز چقدر از این میانه بودن بدم می آید، از این حس موذی خاکستری که تکلیفش با خودش هم روشن نیست، دو رنگ است و مکار، تمام کودکیم را توی پیله ای گذراندم که نه می توانستم ادامه بدهم و نه راه پروانگی را برای خلاصی می دانستم، قصه ی امر
هو الجمیل
فرمان خرد

حق بآدم گفت اسرار مگو
در حسادت بود ابلیس عدو
نقشه در اغفال آدم می کشید
این سیاسی کار مکار دو رو
فتنه کرد و مکر در جهدی بزرگ
خدعه اش گل کرد و شد آدم فرو
آدمی افتاد از شان سترگ
باختیار خویش از راه گلو
حیف از ارزش بیفتد آدمی
بدتر از دیو و دد و خاک و خدو
خیر و شر و عقل و جهل و اختیار
می توان آدم بمانی یا خرو
یعنی ای فرزند آدم الحذر
کبر و شرک و کینه ی جانان مجو
گر بهشت حق طلب داری بدان
عقل و عشق از آل دارد آبرو
آل احمد نزد حق محبوب و ب
چند روز پیش با ولع تمام کتاب را خواندم و با آهی که نشان از خیال راحت بود کنار گذاشتم.
فرضیه کلی رمان جالب بود. امام در 22 بهمن، در بهبوبه ی پیروزی بر اثر سکته قلبی فوت میکندو تمام امید مردم انقلابی به یک باره نابود میشود. خیلی ها به راهشان شک میکنند و برخی به سازمان مجاهدین ملحق میشوند چون عقیده دارند راه و روش آگاهی دادن به مردم پیش رونده نیست و در نهایت به شکس انقلاب منجر میشود برای همین اسلحه به دست به مصاف جنگ رفتند.
اما در این بین افرادی بودن

پیش رفتگان برگردند و بازماندگان برسند، که صراط مستقیم همینجاست.
همانجا که شأن نزول آیه پیدا شد
«یَدُ اللَّهِ فَوْقَ أَیْدِیهِم»
تا یقین کنیم دست حق بالاست
حتی به امروز...
وقتی برای بیعت نه دست در کاسه که تن به آب میدهیم و از ندیده هایمان والفجری برای اقرار به عهدمان میسازیم

هنوز هم عهد جدیدی لازم است و دعای جدیدی، تا پیشکشی شود خدمت امام غایبمان
به امید آنکه این دست ها و عهد ها پلی باشد به عرش و مستجاب کند ظهورشان را...
اِنَّهُمْ یَرَوْنَ
نگویید پینوکیو را نمی شناسید که باور نمی کنم!فقط ممکن است زل بزنم به دماغتان و منتظر باشم کش بیاید و دراز شود.با وجود ترجمه ی داستانش به زبان های گوناگون و ساختن انیمیشن و نمایش فیلم های مختلف درباره ی پینوکیو وجود عروسکش در اکثر اسباب بازی فروشی ها و ... تقریبا غیر ممکن است کسی در گوشه ای از دنیا پیدا شود و ادعا کند که این شخصیت دوست داشتنی را نمی شناسد.
پینوکیو ادمکی چوبی است که توسط نجاری به اسم پدر ژپتو ساخته شده است.پدر ژبپتو که همیشه دلش می
"به دعوت آقا رهام و آقا گل"
سلام پینوکیو! خوبی مرد چوبی؟امیدوارم حالت خوب باشهپینوکیو جان! دلم برای دروغ های کودکیت تنگ شدهبرای دروغ های مصلحتی ات ، با اینکه هر بار دروغ میگفتی دماغت دراز میشد ، ولی تو مجبور بودی!پینوکیو یادت میاد روباه مکار تمام غم های روزگار را برایت به ارمغان می آورد؟ یادته یکبار همه ی پول هاتو از چنگت درآورد؟ ولی تو همش منتظر خوشبختی پدر ژپتو بودی!تو خیلی سختی کشیده ای! خیلی عذاب دیده ای! آن هم بخاطر هیچی! بخاطر چند تا دروغ
سلام سلام سلاااام...
بی مقدمه بگم(البته اگه خود اینو یه مقدمه به حساب نیاریم)،تا جایی که یادمه از کلاس پنجم عاشق شعر بودم و هرجا صحبت از شعر میشد فوری هوش و حواسم پر می کشید اونجا...

یادمه کلاس هفتم بودم که تصمیم گرفتم بزنم تو خط شعر و شاعری...
فکر می کردم به همین سادگیه!
خیلی سعی کردم؛خیلی خیلی!
اما نتیجش فقط سه تا شعر شد که یا قافیه هاش لنگ می زدن!
یا وزنش دست و پا شکسته بود!!
یا کلا شعرم حتی با عصام به زور راه می رفت):
اما خب هر چی که باشه دوسشون دار
یک ایده عالی بود برای شروع...اونم تو ایران،که داستانای اینجوری توی تئاتر کم پیدا میشه...باشه من نویسنده ام ولی هنوز سبکا رو نمیشناسم!!خداوندگارا!من دیگه چجور نویسنده ای هستم؟خب فقط اسمشو بلد نیستم!خب اینجوری توصیفش میکنم:یه غروب خیلی غم انگیز با یه صحنه ی خیلی معمولی که آدمو یاد فیلمای خارجی سال 1900 به اینور میندازه.یه شهر افسرده و دودگرفته مثل اون توصیفای کتاب تاریخ از انقلاب صنعتی اروپا.بر عکس خونه های ایرانی که پره از نقش و نگار و سلیقه وسو
نظر به این که بشر بی سر و پا – این جانور دو پای عجیب الخلقه وحشی، خودخواه، زورگو، درنده خو، دد منش، بی رحم، سفاک، خونخوار، قسی القلب، بهره کش ، ستمگر، غدار، قهار، زبان باز، دو رو، مکار ، جانی، روانی- و هم چنین این موجود بسیار حقیر پست فطرت جاهل و کاهل، نادان و ناتوان، کوردل و کر باطن، تنگ نظر و خام اندیش، خرافاتی و خیالاتی، گمراه و سر به هوا، مفلوک و منفور، که خیال می کند عقل کل است

و اشرف مخلوقات، ولی در بی عقلی و پست فطرتی زبانزد خاص و عام و
بسم الله الرحمن الرحیم
أنشطة إضافیة 

1: 100 لعبة علاجیة 

ت
اسم اللعبة
الهدف من اللعبة
الفئة العمریّة
أدوات اللعبة
الرابط

1
مواقف السیارات
تقویة التركیز عند الطفل
سنة فما فوق
ورقة بیضاء حجم A3، و أوراق ملونة مقطعة و قلم أسود عریض، و سیارات صغیرة ملونة بنفس ألوان الورق الملون، مع ضرورة وجودة سیارة بیضاء ، و بالطبع لن نحتاج لورق أبیض صغیرة ، لاحظ الفیدیو

2
أدواتی: أمیّزها باللمس!
تقویة التركیز عند الطفل
سنتان فما فوق
غطاء كرتون و أدوات تخص الط
اولا یه سلام و عرض ادب خدمت مدیر خوشحال بیان داشته باشم. دیروز وقت نشد بهشون سلام کنم.
چرا که الان خوشحال ترین فرد ایرانی شما بیانی ها هستید. بالگفای خبیث که نمی تونه فعالیت کنه. ایسنتاگرام هم با حدود 33 میلیون کاربر ایرانی در کما به سر می بره بیقه هم که ول هستن. خوش به حال خودت تک تاز میدونی.  اما دنیا به هیشکی وفا نداره. فعلا از ضعف ملت استفاده بفرمایید. اما فکر نکن ما نمی فهمیم بسی تنبل هستید که یه جستجوگر ساده(سلام که مال شماست  ) رو هنوز درست ن

مکمل‌های خوراکی برای کاهش فشار خون
"روروَک" نخرید؛ رشد کودک تان را مختل می کند
چرا پاشنه‌هایتان ترک می‌خورند و چه باید کرد؟
6 راهکار برای بهبود و حفظ سلامت روان
اطلاعیه
 از تمام اقشار مردم متدین، فهیم و شهید پرور بخش مهربان و شهرها و روستاهای تابعه دعوت می شود تا در مقطع کنونی در عمل به وظیفه دینی و انقلابی، با حضور یکپارچه و منسجم و حماسی‌تر از سال‌های قبل در راهپیمایی ۲۲بهمن شرکت کرده و پاسخ دندان‌شکنی به توطئه‌های رذیلانه و استکبار
قانون چیست؟
قانون، مجموعه احکام و اصول و فروعی است که راه و روش افراد و گروههای اجتماعی را در کلیه امور زندگی دنیا معین می کند.
قانون بر دو نوع است: قانون خدا و قانون شیطان. قانون خدا همان است که بواسطه انبیای الهی به بشر معرفی شده است و از بطن فطرت انسان از جانب خدا آمده است. و این قانونی است که انسان را در دنیا به سلامت و آرامش و سعادت و رشدِ عقلی و روانی می رساند و در آخرت هم به زندگی لذت بخش و مقدس جاودانه می رساند و انسان را از تباهی و عذابها و
قانون چیست؟
قانون، مجموعه احکام و اصول و فروعی است که راه و روش افراد و گروههای اجتماعی را در کلیه امور زندگی دنیا معین می کند.
قانون بر دو نوع است: قانون خدا و قانون شیطان. قانون خدا همان است که بواسطه انبیای الهی به بشر معرفی شده است و از بطن فطرت انسان از جانب خدا آمده است. و این قانونی است که انسان را در دنیا به سلامت و آرامش و سعادت و رشدِ عقلی و روانی می رساند و در آخرت هم به زندگی لذت بخش و مقدس جاودانه می رساند و انسان را از تباهی و عذابها و
بسیاری از مردم ترجیح می دهند تا با وسیله نقلیه خود سفر کننند این کار
باعث می شود تا در شهرهای دیگر دسترسی راحت تری را داشته باشند، اما این
مکار خستگی زیادی را برای راننده به وجود می آورد در این بخش از وبلاگ ماشین و خودرو قصد داریم تا روشی جایگزین را برای شما معرفی کنیم تا سفری راحت با خودروی اجاره ای را تجربه کنید.اجاره خودرو
یکی از بهترین اتفاق هایی است که در بسیاری از شهرهااتفاق افتاده است، این
کار باعث می شود تا شما به راحتی بتوانید در شه
دانلود سریال کره ای میراث درخشان Shining Inheritance
با بازی هان هیو جو ، لی سونگ گی ، بائه سو بین و Moon Chae won

نام فارسی : میراث درخشان – میراث زیبا – میراث باشکوهنام انگلیسی : Brilliant Legacy – Beautiful Legacy – Shining Inheritanceمحصول: 2009 کره جنوبی از شبکه SBSژانر: عاشقانه | درام | خانوادگیتاریخ پخش: 05 اردیبهشت 1388- 25Apr 2009قسمت ها: 28نمره 8.0 در MDLمدت زمان: 60 دقیقهوضعیت: پایان یافته استبازیگران:Han Hyo joo – Lee Seung gi – Bae Soo bin – Moon Chae won
خلاصه داستان: زندگی کو ایون سوک (Han Hyo joo) شبیه
بنام خالق هستی
چرا باید رنج بکشیم؟ (دلیل سوم)
برای اینکه تاحدی بفهمیم «جهنم چه خبر است!» و از آن دوری کنیم
#چگونه_آسوده‌تر_زندگی_کنیم؟ج9
اگر جهنم را بفهمی؛ دیگر نیاز نیست با رنج و مشکلات به تو بفهمانند!
چرا مشکلات مؤمنین در دنیا بیشتر از دیگران است؟ راه کم‌شدن این مشکلات چیست؟
استغفار، غم را از بین می‌برد، بلاها را کم می‌کند و آرامش می‌آورد
گاهی رنج برای این است که خراب و فاسد نشویم، گاهی برای این است که خرابی‌های وجودمان درست شود
-رنگین کمان2-دومینو3-پدال4-ستاره5-نیرنگ6-رباط7-پیچ گوشتی8-دست انداز9-فدات10-آسمون11-چاقوکش12-دارچین13-نقاط ضعف14-تاس کباب15-اتوبوس16-زخم زبان17-لیوان18-سیرابی19-شیک پوش20-بلندگو21-سیاتیک22-ستایش23-بمباران24-شیر توشیر25-سیزده به در26-بی برو برگرد27-تخمه آفتابگردان28-تخته سیاه29-پروتون30-خیار قلمی31-سرپرست32-منظور33-مثبت34-تنیس35-شاپور36-از سحری تا افطار می خورم37-یخمک38-بنلادن39-جهان بینی40-چین و چروک41-ساکسیفون42-سرشیر43-اسکیمو44-عابدینی45-ماتریکس46-گلابی47-طوطی48-موجودی49-بت
68 شعار و پیام ویژه مراسم میلیونی 22بهمن ماه گردآوردی نموده است که در زیر می آید:

به آمریکای شیاد / نمی کنیم اعتماد
از تو به یک اشارت از ما به سر دویدن
در غیرت ما ذلت نمی گنجد
خیبر خیبر یا صهیون، جیش محمد(ص) قادمون
ما از عربده های مستانه شیطان بزرگ آمریکای جنایتکار و رجزهای توخالی محاصره اقتصادی نمی ترسیم.
ما آمریکا را زیر پا می گذاریم
ما در ره عشق نقض پیمان نکنیم
نه سازش نه تسلیم پیام ملت ماست/ اطاعت از رهبری ضامن عزت ماست
ما عاشق مبارزه با صه
گام پنجم

بعد دوباره یادت می‌رود. دوباره یک قدم کج برمی‌داری. دوباره نامهربان و بدخلق می‌شوی. دوباره کج‌رفتاری می‌کنی. دوباره موقع رنگ‌کردن نقاشی، آنقدر از خط بیرون می‌زنی که شکلِ یک چیز دیگر بشود. ریخت همه‌چیز را عوض می‌کنی. ریختِ خودت را عوض می‌کنی. محبت را فراموش می‌کنی. آرامش را پشت در جا می‌گذاری. دوباره می‌روی همان‌جا که قبل از بیعت بوده‌ای. به محله‌های قدیمی. به محله‌های تاریک. دزدها بهت حمله می‌کنند. کیفت را می‌زنند، می‌ان
توهم و توسعه
در باب ابتلا به اقسام" خودشیفتگی"ها و گرفتاری مردم به توهم دانایی و دینداری وتوانایی و....که سرطان جامعوی  محسوب می شود و باعث افت حرکت درست جامعه در مسیر توسعه ی همه جانبه می گردد.
دو نکته برایم حایز اهمیت است نخست نحوه ی دچارشدن به بیماری ویا "ادله ی ابتلا به سرطان".
و سپس درمان بیماری یا راه های برون رفت از "بحران توهم".
در آسیب دیدن جامعه سالم به آفت توهم چند مولفه قابل بررسی است
ابتدا سلامت آموزه ها وسپس روش کارکرد ناشران ومجریا
برنامه
گروه معارف و مناسبتهای رادیو ایران تقدیم میکند.
 به نام ِ خدایی که مهربانه ، بخشنده است و از او بزرگتر خدایی نیست. 
 با سلام و عرض ارادت و احترام خدمت شما ازتون درخواست میکنیم که فرصت ِ اذانگاهی ِ امروز رُ با ما همراه باشید. 
 در این لحظات از خدای ِ بزرگ میخواهیم که به همه ما تنی سلامت ، دلی آرام، لبخندی همیشگی ، رضایت ِ از زندگی و دلخوش بودن به شادیهای ِ واقعی رُ هدیه کنه ، که اگر این طور باشه دنیا و آخرت برامون گلستونه. 
 ناگفته پیداست
واژۀ ترک در ادب فارسی، صرف نظر از معنای حقیقی آن، مجازاً در معنی مطلق زیباروی هم به کار رفته است و از این رو اساتید ادبیّات تأکید کرده اند که: نباید تمام موارد استعمال این واژه را تأویل به معنای قومی آن کنیم و در بسیاری موارد، همسنگ عباراتی چون نگار، دلبر، شاهد و... می باشد؛ امّا به نظر می رسد این واژه در هنگام تفسیر اشعار حافظ باید به دیده ای دیگر نگریسته شود. اشعار حافظ مملو از ایهام اند و تقریباً هیچ بیتی از ابیات آن نیست که تنها دارای یک معن
برنامه

گروه فرهنگ و اندیشه رادیو ایران تقدیم میکند

به افق آفتاب
به نام ِ خدایی که دلهای ِ ما رُ از شیرینی ِ  باور و ایمان ِ به خودش
سرشار کرد
و سلام
در این لحظات  از خدای ِ بزرگ میخوایم که برکت و خیر ِ این دقایق رُ در
همه لحظات ِ زندگی ِ ما مستدام کنه
میدونین من امروز ، با خودم   به باورهام فکر میکردم
به باورهایی که توی ِ ز
 ·         
یادداشت هفته:
وضعیت کنونی اقتصاد، ثمره ی
دل بستن به آمریکا و غربی هاست:
برجام
نتوانست مشکل اقتصادی کشور را برطرف کند!
دولت نباید بهبود اقتصاد کشور را به بسته‌ی اروپایی ها
موکول کند!

پس از
خروج آمریکا از برجام در اوایل امسال و دل بستن دولت تدبیروامید به اروپایی ها،
قرار بود دولت در یک فرصت حداکثر دو ماهه، مسأله ی ماندن در برجام یا خروج از آن را
تعیین تکلیف کند. امروز اما قریب به 10 ماه از آن زمان می گذرد! دولت اقتصاد کشور
را این بار
واژۀ ترک در ادب فارسی، صرف نظر از معنای حقیقی آن، مجازاً در معنی مطلق زیباروی هم به کار رفته است و از این رو اساتید ادبیّات تأکید کرده اند که: نباید تمام موارد استعمال این واژه را تأویل به معنای قومی آن کنیم و در بسیاری موارد، همسنگ عباراتی چون نگار، دلبر، شاهد و... می باشد؛ امّا به نظر می رسد این واژه در هنگام تفسیر اشعار حافظ باید به دیده ای دیگر نگریسته شود. اشعار حافظ مملو از ایهام اند و تقریباً هیچ بیتی از ابیات آن نیست که تنها دارای یک معن
بسم الله النور
فیلم با صدای سم ستوران از دور شروع می شود.کادر لانگ حرکت عده ای را به سویی نشان می دهد.دسته ای از راهزنان از بالا تپه ای به دهکده ای کوچک می نگرند و در مورد اینکه پاییز بعدی به روستا حمله کنند تصمیم می گیرند.سپس بر می گردند اما دوربین همان قاب خود را حفظ می کند و با حرکتی ارام حرکته دسته ای چوب را نمایش می دهد مردی سر بلند می کند قطعا یکی از اهالی روستا است.از صورت ترسیده اش می شود فهمید که تجربه حمله قبلی راهزنان را خوب بخاطر دارد
بنام خدا
راز موفقیت  در تمرکز است :
در کتابها ، مجلات ، مقالات علمی و  سایتهای مختلف ،  رازهای مختلفی بعنوان دلایل  موفقیت و پیشرفت  افراد مشهور  در طول تاریخ  ،   بیان شده است  .
یکی از این  رازها ، تمرکز است .

بله  تمرکز یکی از دلایل موفقیت انسان است .  خیلی واضح است که انسانی که ذهنش مدام به چیزهای مختلف مشغول است بین این چیزها همیشه مردد است و تردید یعنی قبول شکست . تردید مانع پیشرفت می شود و مثل یک زنجیر فولادین و سنگین مانع  حرکت  و پی
بعضی از بزرگان درباره غبن و حسرت آخرت ، گفته اند:

((بر فرض این که فرد بدکار ، مورد عفو قرار گیرد ، با
محرومیت از پاداش و مقام خوبان چه خواهد کرد مگر نه این است که مقام خوبان
را از دست داده است 

خداوند متعال می فرماید:

((یوم یجعمکم لیوم الجمع ذلک التغابن

آنچه که گفته شده نخستین مقام و قرارداد بانفس است که مربوط به پیش از عمل است و به آن محاسبه گفته می شود .

ارزیابی روزانه

باید در پایان هر روز ساعتی قرار دهد و در آن ساعت ،
همه کارهای روزانه ن
پروتکل پانزدهم
وقتی موفق شدیم از طریق کودتاهایی که ترتیبی خواهیم داد تا در سراسر جهان همزمان علیه حکومت‌ها که کاملاً ضعیف و پا در هوا شده و این امر بر مردم نیز آشکار گردیده است، حکومت خود را برپا کنیم (که شاید تا یک قرن دیگر به این هدف دست یابیم) با هرگونه توطئه‌ای علیه خود مبارزه خواهیم کرد، و هرکس را که بر ضد ثبات حکومت ما قیام مسلحانه کند بی‌رحمانه خواهیم کشت. تمام بنیان‌گذاران سازمان‌های جدیدی که پس از تأسیس حکومت ما به وجود آیند و جزء

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Gooogleeee